Çorlu Petek Temizleme

Çorlu petek temizleme firmamız tarafından geliştiren makineli ve kimyasallı olarak yapılan tesisat yıkama işlemleri tüm mahallelerde sabit servis ücreti ile hizmetinizdedir. Kış aylarında radyatörlerin orta kısmından alt kısımlara doğru ılık bir ısı yada ısının hiç görülmemesi durumunda mutlaka kombi petek temizleme işlemini yaptırmak gerekir. Alt kısımlarda oluşan ısı verimindeki düşüşün nedeni ise dibe çökmüş olan kum. tortu, ve katranlaşmış su şeklinde yorumlanır

Kombi Petek Temizleme Ücretleri
Kombi ve petek temizleme ücretleri kullanılan petek adedi ve alan büyüklüğüne göre değişmektedir. En doğru bilgiyi firmamız üzerinden öğrenebilirsiniz. Gerekli tüm teknolojik ürünlerin ve alt yapısal ekipmanları uzman dev kadromuz ile gerçekleştirerek son derece profesyonel bir hizmet vermeyi amaçlayan kurumumuz 7 gün 24 saat istek ve yanıtlara yanıt veren modern bir firmadır.

Kombi bakımını da petek temizliği işlemleri öncesi yada sonrası gerçekleştirmek ısı ve yakıt açısından oldukça önemlidir. Kombinin alt kısmında filtre sistemi petek tesisatı üzerindeki yabancı maddelerin kombi içerisine gitmesini engellemektedir. Kombi filtresinin her yıl periyodik olarak temizlenmesi gerekirse değişiminin yapılması gerekir. Firmamız petek iç temizleme işleminin ısı ve yakıt tasarrufu sağladığını yıllardır tecrübe ederek sizlere bu alanda akılcı çözümler üretmektedir.

Isıtma Sisteminin Verimi Nasıl Artar?
Kombi sistemi içerisinde ısıttığı su ile tesisat arasında suyun silkilasyon pompası ile dönüşünü sağlamaktadır. Kombi içerisindeki suyun sıcaklığını muhafaza etmesi için kazanın ve kazan filtrelerinin temiz olması oldukça önemlidir. Su sıcaklığını muhafaza ettirdikten sonra peteklere sıcak suyun dönüşünü sağlayan bir diğer husus ise kombinin yanma hazineleridir. Yıllık olarak her kış sonu yanma hazinelerinin tozu alınarak içerisinde oluşan demir moleküller dışarıya tahliye edilerek ısı verimi arttırılır.

Isıtma verimini arttırmak için tesisata ısı koruyucu madde ilave edilmesi de farklı bir yoldur. Her iki yolda ısınma verimi açısından oldukça gereklidir. Firmamız Çorlu petek temizliği servisi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek ve müşteri memnuniyeti elde etmek için tüm imkan, bilgi, tecrübe ve deneyimi ile hizmetinizdedir.