Çerkezköy Petek Temizleme

Firmamız uzun yıllardır tesisat yenileme ve temizliği husunda kaliteli hizmet vererek çerkezköy petek temizleme işlemlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Petek ve radyatör hattının içerisinde balçık ve çamurlaşmış suyun temizlenerek kirlerden arındırılmasını sağlayan petek temizleme servisi aynı gün hizmet vermektedir.

Radyatör Temizliği Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Tesisat temizliği yapılırken ilk yapılacak işlem ön keşif yapılarak en uygun yerin tercih edilmesidir. Yıkama ve temizleme işlemlerini profesyonel cihaz ve ekipmanlar yardımı ile yapan firmamız ortamın kirletilmemesi ve en başarılı çözümler için en etkili yöntemleri uygulamaktadır. Uygun yer seçimi genellikle ev gibi yapıtlarda banyo kısmında bulunan havlupanlara bağlantı yapılarak tesisatın temizlenmesidir. Tek bir yerden bağlantı yapılarak başka bir radyatörün sökülmesine gerek duyulmadan yapılan bu işlem ile her yıl yapılması durumunda en etkili ve akılcı sonuçlar alabilmek mümkündür.

Radyatörlerin iç kısımlarında oluşan tortu ve diğer yabancı maddelerin çözülmesini sağlamak için kimyasal madde kullanmalı ve bu kimyasalı makine içerisinde su ile karıştırarak tesisatın içerisinde yayılmasını ve tortuların çözülmesini sağlamalıyız. Bu durumda kimyasal madde tesisat ve peteklerin iç kısımlarında bulunan tüm yabancı maddelerin dışarıya atılarak temizlenmesini sağlar.

Çerkezköy Kombi Petek Bakımı
Tekirdağ Çerkezköy petek temizliği ekiplerimizce uyguladığımız ön yıkamalı ve çift kademeli yıkama işlemlerini en verimli şekilde hizmete sunmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Size uygun gün ve saatte servis isteklerine kusursuzca hizmet veren uzman ekibimiz ile ısı verimi kaybı yaşamanıza bir son veriyoruz. Sizlere en etkili yöntem ve metotlar ile hafta sonu yada hafta içi ayırt etmeksizin 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz.

Kombi ve petek bakımlarını yıllık periyodik zaman dilimlerinde yaparak kombi bakımlarını buharlı özel cihaz yardımı ile hijyene uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Hijyene ve sağlığımızı tehdit eden toz. ve enfeksiyon içeren maddelerin en iyi şekilde temizlenerek arınmasını sağlıyoruz. Kombinin iç kısımında bulunan filtre temizlenmesi kombi dönüş borusu üzerinde tesisat içerisinde bulunan yabancı maddelerin kombinin içerisinde gitmesini engellemektedir. Yabancı maddeler filtre içerisindeki ağa takılarak zamanla su geçişini engelleyerek suyun tesisat içerisini gitmesini engellemektedir. Bu durumda filtre temizliğinin yılda bir kez muhakkak kombi ve petek temizliği esnasında yapılması gerekir. Çerkezköy petek ve ve filtre bakımlarını en ekonomik ve sabit ücret garantisi ile gerçekleştirmekedir.